سوال

سلام

کسی میدونه چطور باید یه Microsoft Company Account تهیه کرد.(برای انتشار برنامه ها در استور ماکروسافت)

یا جایی که هزینش رو بگیره و این کار رو انجام بده.(اکانت رو تحویل بده)

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

سلام باید حتما یه شرکت واقعی تائید شده تو خارج ایران باشه . 

من قبلاً یک ماه درگیرش بودم که بگیرم برای اپلیکیشن چارخونه وجود شرکت باید توسط Norton تائید بشه تا قابل استفاده باشه اکانت که ما هر چقد پیگیری کردیم از طریق ساپورت نورتن و مایکروسافت نتونستیم نتیجه ای بگیریم . آخر سر بعد یک ماه درخواست refund دادیم که با توجه به شرایط خاص ما فقط درخواست رو تائید کردن (چون اکانت تائید نشده بود) وگرنه ریفاند فقط تا 7 روز امکانش هست . برای چه شرکتی دنبال این اکانتی ؟ 

لینک به ارسال

• 0

سلام.

ممنون از پاسخ شما.

شرکت ما یه شرکت نرم افزاری هست در حال حاضر یه پروژه بانکی داریم و این اکانت رو برای انتشار این پروژه لازم داریم.

لینک به ارسال
  • 0
در 12 ساعت قبل، UWPDev گفته است :

سلام.

ممنون از پاسخ شما.

شرکت ما یه شرکت نرم افزاری هست در حال حاضر یه پروژه بانکی داریم و این اکانت رو برای انتشار این پروژه لازم داریم.

پروژه های بانک رو من نمیدونم چطور ولی یه شرکتی همشون رو تو استور منتشر کرده به جز فک کنم بانک شهر . 

اگه کسی رو تو بانک شهر ، بانک سپه ، ملی ، آینده یا سینا دارید میتونید ازشون اطلاعات بگیرید . البته بانک های ایران معمولا تو سایر کشور های مجاور شعبه دارن اگه اونجا ثبت شده باشن شاید بتونید از اون طریق برای ساخت اکانت اقدام کنید . 
متاسفانه تو این زمینه تنها کسایی که میتونن کمک کنن خود بانک هست ، پشتیبانی مایکروسافت و پشتیبانی Norton البته اگه هنوز نورتن متصدی تائیدیه شرکت ها باشه . 

من فقط تو توسعه اپ اگه کمکی لازم داشته باشید میتونم کمک کنم . 

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.