• 0
amir.m

c#
در خواست راهنمایی برای کار با Bluetooth در UWP

سوال

سلام

چطور میشه از طریق برنامه نویسی  universal  فایل و متن رو ارسال کرد؟(با فرض اینکه قبلا دستگاه مورد نظر جفت شده)

بنده تو این سایت روشش رو پیدا کردم اما متاسفانه به خاطر عدم اشنایی زیاد چیزی دستگیرم نشد :(

اگر امکانش هست توضیح کامل از عملکرد کد و... بدین تا کاملا متوجه بشم که دقیقا داره چه اتفاقی میوفته

این چند تا سورس رو تو windows universal sample master پیدا کردم:

bluetooth.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

من مشکلات سورس رو در قالب یک پروژه جدید رفع کردم . خود سورس به اندازه کافی مستند سازی کرده با این وجود شاید کد ها خیلی پیچیده به نظر برسن...

توضیحات استفاده: ابتدا باید دو دستگاه که این برنامه بر روی اونا نصبه بلوتوثشون روشن باشه و قبلا با هم pair هم شده باشند. حالا برنامه رو در دو دستگاه اجرا کنید در یکی به صفحه کلاینت و دیگری به صفحه سرور رجوع کنید ، در صفحه سرور بر روی start listening کلیک کنید و در دستگاه دیگه روی start و سپس از لیست دستگاه های یافت شده ، دستگاه دیگر رو انتخاب کرده و بر روی connect to selected device کلیک کنید ، حالا که دو دستگاه به هم متصل هستند میتونید پیام به هم ارسال کنید.

توجه : ظاهرا تنها کارکتر های ASCII پشتیبانی میشه بنابراین ارسال کارکتر های فارسی باعث کرش برنامه میشه...

BluetoothChat.rar

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

• 0

سلام دوباره

با پافشاری های بنده و پرسیدن این سوال در انجمن های جهانی از اخر فکر کنم به نتیجه مطلوبی رسیدم بهم چند تا منبع ارائه دادن و چند تا کد اما به دلیل اینکه اطلاعات کمی در مورد uwp دارم نمی تونم از کدهای داده شده استفاده کنم.

بنده تو این لینک سوالمو پرسیدم و پاسخم رو دادن .(مخصوصا جواب اخری که به نظرم کامل تر هست)

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.