• 0
alireza271f

نصب فایل appx

سوال

چجوری میتونم فایل appx که از ویژوال خروجی گرفتم روی موبایل ویندوزی نصب کنم در واقع سه تا پوشه x86,x64,ARM دارم که داخل هر کدومش یه فایل appx و یه سری فایل دیگه هست همشونو تست کردم ولی هیچکدومش نصب نشد .ولی با ویژوال روی شبیه ساز و هم روی گوشی اجرا و  نصب میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

سلام

کافیه از قسمت تنظیمات به Updates & Security برید و بعد هم For Developers، در این قسمت یکی از گزینه های Sideload یا Developer رو انتخاب کنید و اگر سوالی پرسید پاسخ مثبت بدید.

به این شکل شما خودتون رو توسعه دهنده معرفی میکنید و میتونید مستقیما از طریق ویژوال روی گوشی نصب کنید، و اگر فایل که خروجی گرفتید (نسخه ARM) رو داخل گوشی بریزید و روش تپ کنید سوالی میپرسه که با yes جواب میدید و بعد از چند لحظه تا چند دقیقه روی گوشی نصب میشه

به غیر از این روش میتونید از همون مسیری که گفتم قسمت Device Portal رو فعال کنید و از اون طریق اقدام به نصب کنید (توضیحات چگونگی این مورد مفصل هست و پست یا تاپیک جدا نیاز داره)

ضمنا اگر داخل پوشه هایی که ساخته میشه فولدر Dependency هم مشاهده میکنید توصیه میکنم به جای فایل appx از فایل appxbundle استفاده کنید.

اگر با این فایل و توضیحاتی که دادم نصب نشد تنها راه باقی مونده استفاده از Device Portal هست

موفق باشید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

• 0

چجوری میتونم فایل appx که از ویژوال خروجی گرفتم روی موبایل ویندوزی نصب کنم در واقع سه تا پوشه x86,x64,ARM دارم که داخل هر کدومش یه فایل appx و یه سری فایل دیگه هست همشونو تست کردم ولی هیچکدومش نصب نشد .ولی با ویژوال روی شبیه ساز و هم روی گوشی اجرا و  نصب میشه

در آپدیت سالانه این قابلیت اومده که با باز کردن فایل appx برنامه نصب بشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.