RaminMT

شادباش سال نو + معرفی بخش خطایابی

امتیاز دادن به این موضوع:

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت همراهان گرامی

بی مقدمه سال جدید شمسی رو خدمت شما عزیزان و سروران گرامی ، نه تنها از طرف خودم بلکه از طرف تیم مدیریت، تبریک و شادباش عرض میکنم و امیدوارم و آرزو میکنم که سال خوب و سرشار از شادی و برکت براتون باشه همچنین شاهد اتفاقات و حمایت های خوب از سوی مایکروسافت باشیم که نتیجه اش، برنامه های روزافزون فارسی زبان و تولید شما باشه و باعث افتخار ما به کاربران عزیزی مثل شما بشه.

 

همونطور که مستحضرید قرار بود تا تیمی برای تست نسخه های آزمایشی و بخش مربوطه اش ایجاد بشه، این اتفاق در سال جدید به همراه پیشنهاداتی از جانب دوستان به شکل کاملتری انجام گرفت.

به انجمن 2 گروه کاربری جدید توسعه دهنده و بتا تستر برای مدیریت بهتر بخشها اضافه شد. عزیزانی که در حال حاضر دارای برنامه ای در استور مایکروسافت هستند با ارسال پیام شخصی به بنده در تلگرام یا انجمن و ذکر نام نرم افزار و نام کاربری در فروشگاه مایکروسافت و چند مورد دیگر، پس از تایید به گروه کاربری توسعه دهنده منتقل میشوند. همچنین سایر دوستانی که مایلند تا با تست نرم افزارها به توسعه دهنده های فارسی و بالا رفتن کیفیت برنامه های فارسی زبان کمک کند از طریق راه های ارتباطی موجود آمادگیشون رو اعلام کنند تا به گروه بتا تستر منتقل شوند. لازم به ذکر هست که کاربرد این دو گروه در ادامه توضیح داده خواهد شد

 

 

در حال حاضر گروهی با نام گزارش اشکال با 3 بخش ایجاد شده که در ادامه به تفضیل شرح داده خواهند شد.

  1. بخش درخواست ویژگی و ایراد فنی: در این بخش دوستانی که گروه کاربری ایشان توسعه دهنده باشد میتوانند برای هرکدام از نرم افزار هایشان به صورت مجزا تاپیکی ایجاد کنند تا کاربران عزیز بتوانند مشکلات فنی نرم افزار (ائم از کرش کردن یا خطاهای کنترل نشده و ...) را گزارش دهند و یا درخواست ویژگی هایشان را ثبت کنند
  2. بخش درخواست ویژگی و ایرادات ظاهری: این بخش هم مانند بخش قبلیست با این تفاوت که مشکلات ظاهری برنامه مانند عدم کارکرد دکمه ها، کوچک بودن ابعاد بعضی کنترل ها یا نمای نا مناسب در صفحات کوچک یا بزرگ و ... اعلام میشود.
    نکته: قابل ذکر است که در این 2 بخش فقط گروه توسعه دهنده توانایی ایجاد تاپیک خواهند داشت و سایر اعضا فقط توانایی ارسال پست دارند
  3. بخش تست نسخه های آزمایشی: در این بخش همه کاربران امکان ایجاد تاپیک خواهند داشت و هر کاربری تنها امکان مشاهده تاپیک خود را خواهد داشت. البته این قائده شامل حال گروه بتا تستر نخواهد شد. کاربران این گروه میتوانند تمام نوشته ها را مشاهده و نظرات خودشان را ارسال نمایند. گفتنیست که کاربران گرامی برای آپلود نرم افزارشان در این بخش تنها از گزینه ضمیمه کردن و یا آپلودسنتر انجمن (که قبلا معرفی شده) استفاده نمایند، همچنین برای جلوگیری از هرگونه مشکل یا اخطار از فرمت زیپ یا rar برای آپلود استفاده کنید.

نکته ای که قابل ذکر هست اینکه میتونید قبل از انتشار نرم افزار، تاپیکی برای گزارش اشکال ایجاد کنید و لینکش رو در برنامه هاتون قرار بدید و کاربرانتون رو مطلع کنید.

مانند گذشته پاسخگوی سوالات شما هستیم و خوشحال میشیم نظرات شما رو در ادامه مطلب ببینیم

 

 

موفق و موید پاینده باشید

سال نو مبارک :-)

پسند شده توسط 6 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر


مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.