amin63

آموزش در مورد ارسال پست

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام 

من امروز پستی را ارسال کردم اما پس از ارسال و همچنین در حین تایپ با مشکلی روبرو شدم و اون اینه که هنگام وارد نمودن کد های #C کدها به هم می ریزه مثلا ; در انتهای دستور قرار نمی گیره و از این قبیل هر چی هم راست و چپش کردم و با هاش ور رفتم درست نشد. اگه میشه راهنمایی بفرمائید مشکل کارم از کجاست. چون هر چی نگاه می کنم به پست ارسالی خودم  خیلی ضایع هست. همچنین وقتی که فایلی رو upload می کنم در upload سنتر انجمن 3 تا آدرس نشان میده یه توضیحی هم در همین رابطه بدهید همراه با مثال  

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

کد رو حتما داخل تگ کد قرار بدید

داخل ادیتوری که متنتون رو مینویسید زمانی که نیاز پیدا کردید کد قرار بدید، خط دوم نوار ابزار ادیتور دکمه آبی رنگی با علامت <> هست روی اون بزنید و کدتون رو از محیط ویژوال استادیو داخلش کپی کنید. بعد از اینکه نگارشتون تموم شد دکمه ارسال رو بزنید به سادگی

من و باقی کاربران و مدیران هم به همین صورت کد قرار میدیم

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

داخل آپلود سنتر:

برای عکس ها:

تصویر بند انگشتی، کد تصویری در سایز 400x400 رو به شما میده که اگه اون رو در انجمن بذارید، اگه کسی روی عکس کلیک کنه عکس اصلی رو در صفحه ای برای اون باز می کنه.

آدرس عکس، لینک مستقیم عکس هست که اگه گرفتید باید روی دکمه مشخص شده در زیر، در ویرایشگر انجمن کلیک کنید و لینک عکس رو در داخل اون بذارید:

win_nevis_144396321882441.png

آدرس انجمن، کدی رو برای شما میده که عکس کامل رو میده به شما با این تفاوت که اگه روی اون کلیک کنه، صفحه ی اول آپلود سنتر برای اون باز میشه.

HTML هم برای استفاده در وبلاگ ها هست که کد HTML عکس رو به شما میده.

برای فایل ها هم که کلا دو تا هست، یکی لینک مستقیم یکی آدرس انجمن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام 

من همین روشی که شما فرمودید رو جهت قرار دادن کد استفاده کردم ولی به همین مشکلی که ذکر نمودم برخورد کردم نمی دونم چرا اینطوری میشه به هم میریزه؟ در همین قسمت کد تگ یه کمبو باکس هست به نام کد تایپ من هیچ کدام از آنها را انتخاب نکردم مربوط به این نیست؟

لینک به ارسال

دقیقا به همین مربوطه!

اولی رو انتخاب کنید یعنی:

PHP/Generic/Auto Detect
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.